O mně

Ahoj, jmenuji se Veronika a jsem ráda, že čteš tyto řádky.

Něco ti o sobě povím.

Přišla jsem na tento svět 23.3.1983, to je trojek, že? Trojky nesou energii tvořivosti, radosti, fantazie, laskavosti, nadpřirozených schopností ( třetí oko), inspirace a projevu pravdy, upřímné pravdy. Znamenají intuici, která se ve mně probouzela již v útlém dětství. Jako malá jsem běhala po lesích a vydržela se dívat na západy slunce celé hodiny. Možná i tam jsem získala citlivost a vhled, který je k mé práci potřeba. Vždycky jsem nějak věděla, že je zde víc, než vidíme. Život byl kouzelný. Začala jsem tedy hledat. Mou velkou vášní je četba, už na základní škole jsem četla knihy zabývající se spiritualitou. Postupem časuk tomu přibyly Andělské karty, Taroty, Bohyně Světla, Nanebevzatí Mistři apod. Andělé mi dávají znamení, kdykoli potřebuji, nechala jsem se tedy vést. Přivedli mne k mému učiteli a tedˇuž velmi drahému příteli, léčiteli Milošovi Štˇávovi, kterému jsem nesmírně vděčná za vše, co mně naučil a to, co mi bylo dovoleno poznat. Patřím mezi indigové děti, moje barva aury je indigo.

Začala jsem tedy pracovat s kyvadlem a postoupila k léčení podle Barbary Ann Brennan, nejslavnější světové léčitelky – úžasné léčitelky. Toto léčení se nazývá Chelation – metoda vkládání léčivých rukou. Za dobu, kdy s touto metodou pracuji, se nestalo, že by příchozí člověk nepoocitˇoval nějáké změny. Je velmi důležité mít všechny čakry otevřeny!

Tak, a přišly masáže, miluji tuhle práci, dokážu se vcítit, uvolnit, souznít..Je to prostě krásné.

Nyní se nacházím ve stádiu, kdy začínám vidět aury, kolem rostlin, kolem lidí, kolem věcí..Nevěřili byste jak je zábavné pozorovat jak spolu komunikují rostliny – a  co teprve lidé!

Proto budu velmi ráda když mně navštívíte, atˇ kvůli léčení,  masážím, odpočinku, nebo se něco o sobě dovědět. Dveře jsou vždy otevřené a udělám vše, abych pomohla...