Ruce těla

Chelation ( čti čelejšn) – Ruce Světla

O chelation a zážitcích z něj by se dalo vyprávět hodiny. Pokusím se Vám ve zkratce přiblížit jak tato léčebná metoda funguje.

Chelation se provádí v leže na lehátku za doprovodu meditační nebo relaxační hudby. Do rukou Vám vložím krystaly, do pravé křištˇál a do levé růženín, krystaly umocňují proudící energii a křištˇál působí

jako lapač stagnující energie. Vše se dělá přes oblečení, které v průběhu terapie ničemu nevadí.

Potom začnu přikládat ruce na jednotlivé čakry a postupuji od nohou směrem k hlavě a naopak, čakry mají i zadní aspekty

Přes mé ruce proudí uzdravující energie do Vašeho těla i energetického systému – aury. Pospojují a vyčistí se všechny meridiány, to jsou energetické dráhy v tělě s kterými pracuje také například čínská medicína. Mezi každým přechodem k další čakře se čistím nad zapalenou svíci. Takto postupuji tělem zepředu i zezadu. Po dokončení se shrne nepotřebná orgonická energie z pole těla klienta pryč. A můžeme zkontrolovat stav čaker pomocí kyvadla, kterým jsme měřili čakry nazačátku. Vše máme tedy změřeno a doloženo. Poté se můžeme pobavit o vjemech, které jste zažili. Většina lidí popisuje pocit tepla, šimrání, uvolnění,  některým je do smíchu, dostavují se pocity radosti....ti citlivější jsou schopni už během terapie říkat, kam energie proudí, vidí záblesky světla nebo třeba jak je zasypává vodopád zlatého měkkého světla z mých rukou...zážitky jsou tedy různé, pro mne je však největší odměnou, když po terapii otevřete oči, protože jsou tak krásné, čisté a až dětsky nevinné.

Chelation je užásná léčebné metoda, funguje každému člověku, atˇ přichází s čímkoli – migrény, deprese, bolesti, záněty apod. Urychluje ozdravné procesy a umí spoustů dalších věcí, záleží, co momentálně člověk v životě řeší.

Celý proces trvá 30-60 min. v závislosti na tom, jak velkou dávku léčivé energie člověk potřebuje.

Tedˇse určitě ptáte - Odkud tato metoda pochází?

Zakladatelkou je nejslavnější světová léčitelka, terapeutka a lektorka mezinérodní školy léčení Barbara Ann Brennan, která se nejprve spolupodílela na výzkumech NASA v oboru atmosferické fyziky a následně soustředila svůj výzkum na poznání lidského energetického pole. Všechny informace přijaté vyšším smyslovým vnímáním jsou tedy vědecky ověřeny a změřeny. Studovala mnoho léčitelských postupů včetně léčení šamanů amerických indiánů.
V současné době se specializuje na metody získávání informací ve změněném stavu vědomí, včetně vypracovaného systému léčení, který kombinuje techniky vkládání rukou – chelation, s postupy z oblasti psychologie a spirituality. Je to člověk s vysoce rozvinutým vnímáním, který zasvětil svůj život hledání pravdy a znovunastolení zdraví,  v současnosti tuto metodu využívá spousta lidí na celém světě.

Je to metoda, která hluboce ovlivnˇuje každý aspekt života člověka.

Její dlouholetá práce vyústila k  vytvoření komplexního systému Energetického léčení podle Barbary Ann Brennan ® – celostní metody založené na propojení lidského energetického systému a vědomí.

Barbara Ann Brennan je zakladatelkou a ředitelkou Barbara Brennan School of Healing ® (BBSH) – Školy léčení Barbary Brennan. Členové fakulty Školy léčení Barbary Brennan vedou přednášky a semináře po celém světě.