Spiritual Respose therapy

Je metoda založená na práci s kyvadlem a povědomou myslí, kdy pomocí kyvadla čistíme bloky, které klient získal.

Výhodou této metody je, že sladˇuje partnerství a mezilidské vztahy, vymazává vzájemné negativní energie, pomáhá odstranit stres, pracovní napětí, fóbie a strach, zbavuje depresí- jejich příčin i důsledků. Čili jde o očistu negativních programů ve vědomí i podvědomí, v duši i na těle, jež zbavuje člověka vnitřních zábran k sobě i k ostatním.

Spiritual Response Therapy je účinnou metodou, která vám dokáže odbourat jak mentální, tak i fyzické bloky, které zatěžují Vaše zdraví.

SRT terapie – průběh
Při sezení se nejprve terapeut seznámí s klientem a jeho problémy, aby se mohla nalézt oblast, která se bude tzv. čistit. Jde totiž o odstranění dané zátěže, což se provádí právě metodou mentálního čištění, čímž se odstraňují bloky. Posléze se najde příslušná tabulka, kde se hledá, co ovlivňuje daný problém. Ten může mít kořeny třeba v minulých životech. Pokud jste si nejistí, tak vězte, že když se problém rozklíčuje, může mít spojitost. Pokud máte například problémy s páteří, ačkoli pravidelně cvičíte, tak můžete na SRT terapii zjistit, že jste měli v minulém životě vážný úraz zad a to se přeneslo i do současného života. Pokud se ale vyrovnáte s problémem (pomocí onoho čistění), tak se potíží můžete zbavit.

V procesu se hledá, proč se některé věci udály, jaké energie byly přítomny, jaké okolnosti nastaly a proč si tyto projevy přenášíte i do současnosti. Postupně se provádí čištění vašeho Vyššího Já a tím získáváte i novou energii. Ke kontrole pak slouží kyvadlo, které ukazuje stav věci.

Jak SRT terapie pomáhá?
Tato metoda vám pomůže vyřešit nejen řadu fyzických nemocí, ale třeba i duševních bloků. Pokud máte negativní energie v souvislosti se špatnou zkušeností v partnerských vztazích, tak i v současném bytí máte určité hranice. SRT terapie je přitom nenáročná metoda, která nemá vedlejší účinky. Nejedná se o hypnózu, spíše analýzu stavu a aplikace příslušných řešení. Samotné sezení může trvat i 4 hodiny, což je důkazem toho, že se problém analyzuje opravdu důsledně. Následně si uvědomíte, jak se vám ulevilo a jak je metoda přínosná i tam, kde jste měli pocit, že už vám není pomoci.

K práci postačí krátká konzultace toho, coVás trápí a datum narození, potom pracuji sama. Většinou SRT kombinuji s technikou vkládání rukou.

Andělské karty
Kartářky většinou používají různé typy karet. Velmi oblíbené jsou i andělské, protože ty jsou velmi konkrétní a dokáží vám zodpovědět i velmi složité otázky. Nejedná se tedy o tak konkrétní informace, kdy vám bude sděleno, že toho a toho data potkáte životní lásku, ale ukáže se vám směr i ve spletitých situacích a karty vás upozorní na to, kde byste si měli dát pozor. Je to lepší než vyloženě odhalené skutečnosti, protože se svým životem musíte pracovat i vy sami.